📞 +372 5348 8836

Led tööstusvalgustid

Tööstus– ja tootmishooned vajavad korralikku valgustust. Varasemalt kaasnes sellega ka suur energiakulu. Kaasaegsed led lahendused võimaldavad hoonetes saavutada varasemaga sama hea valgustatuse palju väiksema energiakuluga. Led tööstusvalgustite valimisel tuleb esmalt paika panna vajadused ning eesmärgid. Kas ruumides tegeletakse tootmisega, kasutatakse laopinnana, millised on puhke ja kontorialad, kas töötamisel kasutatakse arvuteid või on tegu täpsust nõudva käsitööga. Arvestama peaks kindlasti lagede kõrgusega ning ruumi värvitoonidega. Erinevates ruumides on nõuded valgustitele vastavate lukside arvuga. Kontoris töölauale suunatud valgus peaks olema 500 luksi, kui töötajad on vanuses 50+, võiks lukside arv olla veelgi suurem. Ruumis, kus tehakse täpsust nõudvat käsitööd või tegeletakse kangastega, peaks olema 800 LUX. Kuna valguse toon mõjutab ka töökeskonnas tehtava töö aktiivust, võiks kontoris-tööstushoonetes olla naturaalne valgus, puhkeruumides mahedam soojem toon.

Led tööstusvalgusti 100w 5700K

Tööstuslikud led valgustid võiksid olla laiema valgusnurgaga, et mitte tekitada varje, nurki, vaid valgustada ühtlaselt kogu põranda-tööstuspinda. Ladudes on nõutud 300 luksi, aga tasuks silmas pidada ka lisaks töötajate vajadusi ja soove. Veelgi säästlikumaks toimimiseks võib kasutada liikumis-hämaraandureid, et ei oleks tarbetult põlevaid valgusteid. Välitingimustesse maja esise-ümbruse valgustamiseks kasutatakse prožektoreid või tänavavalgustuslampe.

Kui kasutusel on luminofoortorud saab need asendada led torudega. Veelgi mugavam on need aga asendada kompaktsete valgustitega, mida on saada erinevates pikkustes nagu torusidki. Uute valgustite puhul kruvitakse lakke kinnitused ja nende külge valgusti ning seejärel jääb üle vaid ühedada voolujuhtmed. Valgustitel on kolmesooneline kaabel. Tähelepanu tasuks pöörata ka valgusti niiskus-ja tolmukindlusele. Niisketesse ruumidess sobib valgusti, mille niiskuskindlus on alates IP44, hea on kasutada IP65 valgusteid.

UFO led tööstusvalgustid.

Klientide lemmikuks on saanud UFO tüüpi led valgustid. Antud valgusteid kasutatakse ladudes, kauplustes, staadionitel, rongijaamades, kaubanduskeskustes jne. Valgustid on kompaktse disainiga ning riputatavad, mis on hea lahendus kõrgete lagede puhul. Valgustid on laia nurgaga ning nende disain mängib rolli valgusefektiivsuses. High bay tüüpi kuplitega valgustid on samuti riputatavad. Kuplit saab valida vastavalt vajadusele, kas laiema või kitsama nurgaga. Seetõttu sobib see nii kohtvalgustuseks, kui ka üldvalguseks.

Led paneel 600x600 ripplaele
Scroll to Top