📞 +372 5348 8836

ELEKTRITÖÖD TARTUS JA EESTIS

LEDWILL OÜ – Alar Tatrik

VÕTA ÜHENDUST TELEFONIL: +372 523 9025

ELEKTRITÖÖD TARTUMAAL ON MEIE ELEKTRIFIRMA PÕHITÖÖ.

Vastavalt kokkulepel tellijaga võime teostada elektriinstallatsiooni üle Eesti.
Saada oma elektriprojekt meile, teeme parima hinna ja teostame tööd kokkulepitud tähtajaks.

KORTERELAMU ELEKTRITÖÖD , TERVE MAJA ELEKTRISÜSTEEM

Ehitatud kortermaja elektrisüsttem algusest lõpuni. Iga korteri omanikul olid omad soovid, kuidas võiksid paikneda valgustid ja elektrilülitid. Lähenesime elektritööde teostusel väga individuaalselt igale korterile. Teostatud lisaks sisetöödele ka maja välisvalgustus. Ehitustööde lõppedes esitatud elektripaigaldise nõuetekohasuse audit.

KORTERELAMU TARTUS STAADIONI TÄNAVAL

LED PANEELID 600X600 , VALGUSTUGEVUSE MÕÕDISTAMINE

Demonteerisime vanad luminofoorlambid ripplaest. Paigaldasime Sepa Keskuse “Kangamaailma” ripplakke LED paneelid. Ühendasime kilbid ja optimeerisime valgustugevust vastavalt loomulikule valgusele. Teostatud valgustugevuse mõõdistamine.

SEPA KESKUSE KANGAPOOD

ELEKTRIKILP , TUGEVVOOLU KAABELDUS

Toitlustuskohtade elektritöö. Maja peakilbist elektritoidete toomine kliendi elektrikilbini. Vahekilbi ehitus, toiteliinide paigaldus kööki ja söögisaali. Valgustite sobitamine elektriprojekti järgi. Kogu tugevvoolu kaabeldus. Hilisem elektripaigaldise nõuetekohasuse auditi esitamine.

HESBURGER

Võrus, Tartus Kvartali keskuses ja Veeriku Selveris

MÖÖBLI LED VALGUSTUSE PAIGALDUSED

Paigaldatud disaineri jooniste järgi LED valgustus terrassimööbli alla. LED ribad koos dimmerdatavate lülititega. Tulemus saavutatud koos Eesti mööblitootja ja Elewill Grupp elektrikutega.

TERRASSIVALGUSTUS SAKSAMAALE

ELEKTRITÖÖD MOTOHOBI KESKUSES, SISEELEKTRITÖÖD JA VÄLISELEKTRITÖÖD

Teostatud elektriinstallatsioon terve keskuse ulatuses. Kaabeldused, elektrikilbid, jaotused, valgustus hoones ja valgustus väljas. Parkla valgustus, koos kohtvalgustitega. Töö valmimisel teostatud kõik mõõdistused.

MOTOHOBI KESKUS TARTU

TÖÖSTUSHOONE ELEKTRITÖÖD TOITELIINID, SISEVALGUSTUS JA VÄLISVLGUSTUS

Objektil ehitatud peakilp, vahekilbid ja teostatud terve hoone elektrikaabeldus. Hoone toiteliinid, sisevalgustid ja välisvalgustid. Hoone elektrisüsteemide mõõdistamine ja seadistamine.

TARTU VALLA KOMMUNAALI HOONE

ELEMENTMAJADE ELEKTRITÖÖD ELEKTRIKILBID, KAABELDUS

Elementmajde täis elektrisüsteemide ehitus. Elektrikilbid, kaabeldused ja valgustid paigaldatud Norra tarnitavatele majadele.

ELEMENTMAJA NORRAS

ELEKTRITÖÖDE JUURES NÕUSTAME TELLIJAID.

ELEKTRIPROJEKT

Teeme koostööd parimate ja kõige professionaalsemate projekteerijatega. Peame oluliseks, et elektriprojekt ei oleks lihtsalt joonis ehitajale, vaid ka hilisem abiline kaablite tuvastamisel tellijal.

ELEKTRIKAABEL

Kasutame kindla ja tunnustatud tootjate materjali. Leiame tellijale parima hinnaklassiga elektrikaablid. Meie suurimad kaabli tarnijad on Esvika, Effex, V.E.G Estonia ja Harju Elekter.

ELEKTRIKILP

Elektrikilpe valmistame vastavalt tellija etteantud projektile või pakume mõne enda projekteerija elektrikilbi projekti. Elektrikilbi ühendamine ja nende koostamine on usaldatud meie firma kõige profesionaalsemate elektrikute kätte.

NÕRKVOOL

Nõrkvoolutööd teostame tavaliselt koos suuremahuliste objektide hankel. Leiame sobivad automaatika lahendused. Paigaldame signalisatsiooni ja valvekaamerate juhtmestikku. Teostame nõrkvoolu auditeid ja järelhooldust.

LEIAME TEIE ELKTRI MURELE LAHENDUSE!

Teie büroos, kodus, korteriühistus, tootmishoones jne – Projekteerime, paigaldame, aitame Teil valida parima hinna ja kvaliteedisuhtega tooteid. Teostatud töödele anname inspekteerimisasutuse poolt väljastud nõuetekohasuse tunnistuse ning kõikidele meie teostatud töödele anname garantii.
Scroll to Top