📞 +372 5348 8836

Led paneelid

Led valgus paneelid on kaasaegseks lahenduseks ruumide valgustamisel. Lai valik võimaldab valida paneele võimsusega alates 3w. Led paneel 600×600 on asendanud varem kasutatud led torud. Kasutatakse nii ümmargusi, kui ka kandilisi valgusteid. Valgusti eriline konstruktsioon, kindlustab valguse ühtlase jaotuse. Selleks, et led laevalgusti kasutusiga oleks maksimaalne tuleks tähelepanu pöörata jahutusele. Ilma piisava jahutuseta võib valgusallika tööiga piirduda vaid mõnesaja tunniga. Peamiselt kasutavad led valgustid jahutamiseks metallkorpust, mille abil juhitakse ledist üleliigne soojus välja. LED-paneelidel on hea soojuse hajumise funktsioon. See muudab need eriti ideaalseks tervishoiuasutustes- ja ohutusnõuete järgimiseks, nagu ka löögikindel materjal, mistõttu on nende kasutamise populaarsus suur baarides, hotellides ja restoranides.

Led paneelidel kasutatakse led riba, mis paigaldatakse raami sisepinna ümber. Spetsiaalne kate ühtustab valguse. Selline meetod võimaldab toota väga õhukeseid paneele ca 10-13mm, mis sobivad süvistada kipsplaati ja ripplaele. Ehitajate ja elektrikute seas on led paneelid väga levinud, neid on võimalik kiirelt ja lihtsalt paigaldada.

Led paneel 600x600

LED valgustite värviedastus on inimsilmale mugav, need ei tekita töötamisel müra, ei pimesta silmi. Led valgus võib olla soenaturaalne võkülm. Kõige enam kasutatakse kontorites, meditsiini-ja meelelahutusasutustes ning tööstushoonetes naturaalse valgusega paneele 4000-4500K. Led paneel 4000K on silmale meeldiv valgus. Kodudes eelistatakse hubasema valguse loomiseks sooja tooni, led paneel 3000k, kuid ka seal kasvab üha enam naturaalse valguse kasutamine. Dimmerdatav led paneel eeldab vastavat toiteplokki ning universaal või ledi dimmeri kasutamist.

Pinnapealne led valgusti-kui led paneeli ei ole võimalik süvistada lakke, saab kasutada pinnapealseks paigaldamiseks mõeldud alumiiniumraamiLED paneelvalgusti saate paigaldada raamistikku, kui avate raami kruvid külje pealt. Veel on võimalik paneelid riputada, kasutades selleks mõeldud reguleeritava pikkusega riputustrosse. Led paneelvalgusti asemel on võimalik pinnapeale paigaldada ka led plafoon. Led paneel rgb võimaldab valida erinenevat värvi meeleoluvalgust.

 

600×600 led paneeli paigaldamine ripplaele.​

Veenduge, et olete lülitanud voolu välja! Led paneelid on komplektis toiteplokiga. Eemaldage ripplaeplaat, kuhu soovite valgusti installeerida. Ühendage omavahel voolujuhtmed ja toiteplokk. Seejärel saate ühendada toiteploki led paneeliga. Asetage paneel paika ning lülitage vool sisse tagasi.

Led paneel 600x600 ripplaele
LED paneelid ripplaes

600×600 paneeli paigaldamine raamiga.

Monteerige kokku raam. Märkige ära raami asukoht laes. Kinnitage raam kruvidega lakke, seejärel eemaldage üks raami külgedest. Veenduge, et olete lülitanud voolu välja! Ühendage omavahel voolujuhtmed ja toiteplokk. Lükake paneel raami sisse mööda raamis olevat soont. Seejärel saate ühendada toiteploki led paneeliga. Kinnitage tagasi raami puuduolev külg. Lülitage vool tagasi sisse.

Led paneel riputatav
Led paneelid riputatult
Scroll to Top