Led paneel 600 x 600 45w – DL2368

Led paneel 600 x 600 48w on õhuke valgusti, mida on väga mugav kasutada ripplagedes. Igal led paneelil on kaasas toiteplokk. Soovi korral on võimalik raami abil paigaldada paneeli ka pinnapeale. Tänu spetsiaalsele kattele jaotub valgus paneelil ühtlaselt ning on silmale mugav, seega sobib väga hästi kontoritesse, klassiruumidesse, kauplustesse. 48w=384w valgustoon 4500K.

29.00 

Laos

Tootekood: DL2368 Kategooriad: , Silt:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

Väiksemad kulutused, suurem energiasääst!

Nüüd on hea võimalus asendada luminoroortorudega lambid led paneelidega. Paigaldamine on lihtne ning kiire viis säästa energiat. Asendades on madalamad hoolduskulud ning valgem töökeskkond.

Tasuvus aeg on umbes 1-2 aastat, võib ka vähem olla, see sõltub, kuhu ja kui palju valgusteid te paigaldate ning valgustite hooldamisest. Paneelid on disainitud nii, et need oleksid tõhusad ka pikas perspektiivis – aeg on valgusteid vahetada!

Kuidas valida led paneeli

Led paneeli suuruse valikul võtke arvesse olemasolevaid valgusteid ning ruumi suurust. Kui vana valgusti on eemaldatud, saate vaid mõne minutiga ühendada uue valgusti. Kiireks paigaldamiseks on paneelidel kaasas oma toiteplokk, mis ühildub paneeliga spetsiaalse pistiku abil. Paneele on erinevate mõõtudega, 600 x 600, 1200 x 600, 1200 x 300, 900 x 300 mm. Led paneelid on õhukesed ning süvistamiseks piisab mõnest sentimeetrist, siiski peaks arvestama õhu ligipääsuga. Suurima energiasäästu ning tõhususe tagamiseks saate ühendada paneelid liikumis- või hämaraanduriga. Et tagada tööruumides õige valgustus, soovitame kasutada valgusarvestusi.

Led paneeli eelised

Tavalised luminofoorlambid tuhmuvad ajaga ja kaotavad suure osa oma valgusjõust. Seega saate led paneelidega valgust juurde, kuid madal energiakulu ei koorma elektrivõrku. Kuna valgusi tuleb juurde, siis mõnel juhul saate vähendada valgustite kogust ning seega hoida veelgi kokku.

4 x T8

Led paneel

72w

45w
3200 lm

3600 lm

44 lm / w

80 lm / w

 

Kõik paneelid ei ole siiski võrdsed. Tehnoloogia areneb ning uued paneelid on säästlikumad ja paremad. Alati ei saa lähtuda vattide arvust. Paneelide võrdlemisel tuleks tähelepanu pöörata luumenite arvule. Mida rohkem on luumeneid vati kohta, seda parema tulemuse saavutate. Kõige soodsam paneel ei pruugi anda teile soovitud tulemust ning energiasäästu. Uusimad led paneelid kasutavad tehnoloogiat, mille puhul kasutatakse suurema valgusjõu tootmiseks vähem energiat.

Valgustoon

Valgustemperatuur Kelvin (K) näitab, missuguse valgusega paneel on.

5500 – 6500 K külm, sinaka alatooniga valgus
4000 – 5000 K on naturaalne valgus, mis annab ruumile kaasaegse väljanägemise. Naturaalne valgus on kõige populaarsem kontorites, koolides, kaubandus- ja äripindadel.

2700 – 3000 K on soe valgus, mida kasutati hõõglampide puhul. Soe valgus loob hubasema miljöö, sobides elu-ja puhkeruumidesse.

Algselt on paneelidel mitte dimmerdatav toiteplokk. Kui teil on vaja paneeli hämardada, peab selleks eraldi tellimuse tegema.

Lisainfo

Võimsus:

48 W

Valguse toon:

Toitepinge:

220 V

Kaitseklass:

20 IP

Valgusvoog:

3600 lm

Valgusnurk:

120°

Dimmerdamine:

ei

Värviedastusindex:

Tööiga:

25000 h